BODRUM’UN PET FRIENDLY OTELİ CLUB PİNOKYO 12 AY HİZMET VERİYOR

 

 

 

Club Pinokyo Bodrum yeni yatırımcısı ve tecrübeli yöneticileriyle 2017 yazını rengarenk karşıladı ve 12 ay hizmet vermeye devam ediyor.

 

 

 

 

Club Pinokyo Bodrum’u, Tecrübeli İşletmeci Orçun Ersun devraldı.

Bodrum, Ortakent’te bulunan ve bölgenin köklü otellerinden biri olan Club Pinokyo Bodrum, bundan böyle Orçun Ersun’a teslim.

Bölgenin en büyük süit otel olma özelliğinin yanı sıra, en büyük yüzme havuzuna da sahip olma özelliğiyle bölgede kendini diğer rakiplerinden ayırıyor.

 

BODRUM’UN PET FRIENDLY OTELİ CLUB PİNOKYO 12 AY HİZMET VERİYOR

 

Toplamda 40 özel süit odası bulunan otelin konsepti aileler için tasarlanmış. 2+1 Daire şeklinde tasarlanan ve dubleks olan bu süit odalarda yok yok. Mutfağından, banyosuna, oturma odasından, özel terasına kadar her şey mevcut.

 

BODRUM’UN PET FRIENDLY OTELİ CLUB PİNOKYO 12 AY HİZMET VERİYOR

 

 

14 Dönüm arazi üzerine kurulu olan tesiste de özel olarak hazırlanmış bir alanda da aynı zamanda DTM Music & Organization firmasının sahibi Oytun Ersun, haftalık özel ve sürpriz partilerin yanı sıra sezonluk festivallere imza atacak.

Bu özel otelin danışmanlığını yapan genç ve başarılı turizmci Barış Türer ise, “Bodrum’un en değerli koylarından biri olan Ortakent’te devir alınan bu otele, renovasyon çalışmaları için ciddi rakamlar harcandığını; 12 ay açık kalacak standartlarda projelendirildiği, uygulama ve aksiyon planının da bu şekilde ilerlediğini.. Otelin en önemli özelliğinin ise

urizmhabermerkezi.net/">Pet Friendly, yani misafirlerimizin ailelerinin yanı sıra evcil dostlarını da getirebileceği ve rahatça vakit geçirebilecekleri bir tesis yarattıklarını” dile getirdi.

 

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.

%d blogcu bunu beğendi: