HILTON GARDEN INN ISPARTA’DA AKILLI OTEL DENEYİMİNİ YAŞAYIN

Dijital Anahtar (Digital Key) uygulamasının Türkiye’de ilk kez uygulanacağı Hilton Garden Inn Isparta’da misafirler akıllı otel deneyimini yaşayacak.

Hilton otellerinin orta ölçekli ve uygun fiyatlı otel markası Hilton Garden Inn, Isparta’daki açılışını kutladı. 151 odaya sahip olan otel, Hilton Garden Inn’in Türkiye’deki 19’uncu tesisi oldu.

 

Eğirdir Gölü ve Gölcük Tabiat Parkı da dahil olmak üzere Isparta’nın önemli turistik yerlerinin yakınında yer alan otel misafirlerine, Isparta’da konaklama ve kenti keşfetmek için iyi bir lokasyon olanağı sunuyor. Otel ayrıca, Isparta Süleyman Demirel Havalimanı’na 25 kilometre uzaklığıyla ana ulaşım bağlantılarına kolayca ulaşılabilecek mesafede. Otele, şehirdeki merkezi otobüs ve tren istasyonlarından toplu taşıma ile erişilebiliyor.

Hilton Garden Inn Isparta Genel Müdürü Murat Peksomlu, “2018 yılında Türkiye’ye gelecek uluslararası ziyaretçi sayısının artması bekleniyor. Bu artış doğrultusunda Hilton Garden Inn’i Isparta’ya getirmekten memnuniyet duyuyoruz. Misafirlerimize konakladıkları süreyi unutulmaz kılmayı ve şehrin sunduğu tüm güzelliklerden sadece birkaç adım ötede uygun fiyatlı konaklama olanakları sunacağız” dedi.

HILTON GARDEN INN ISPARTA’DA AKILLI OTEL DENEYİMİNİ YAŞAYIN

Hilton Garden Inn Isparta, Hilton’un akıllı otel uygulaması Dijital Anahtarın (Digital Key) da hayata geçirildiği Türkiye’deki Hilton markalı ilk otel olma özelliğine sahip. Mobil özellikli oda anahtarı teknolojisi sayesinde misafirler, di

jital check-in yapabilecek ve oda seçiminde akıllı teknolojiyi kullanabilecek. Böylece sıklıkla seyahat edip sürekli otel değiştiren misafirlerin resepsiyonda vakit kaybetmeden doğrudan odasına çıkması sağlanacak.

Uygulama ayrıca bir ilk olarak misafirlerin otelin düzenine ve dış çevresine göre diledikleri odayı seçmelerini sağlıyor. Hilton’un ayrıcalıklı misafir programı Hilton Honors kapsamında sunulan bu hizmetle, Dijital Anahtar’ı tek bir tuşla kullanarak odalarının penceresini ya da oda aydınlatmalarını açabilecek.

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.

%d blogcu bunu beğendi: