Marmaris Dalyan Tekne Turu

“Yemek dâhil“,  “her şey dâhil” gibi farklı farklı uygulamalarla her sezon turistlere kapısını açan Marmaris Dalyan Tekne Turu aktiviteleri bu yılda ziyaretçilere kapılarını açmış ve en içten hizmetleriyle sizleri bekliyor. Marmaris‘te her yıl gittiğiniz otelinizde sıradan ve monoton geçecek olan her zamanki gibi bir tatil yerine,  bu kez tatilinizde bir farklılık yaratarak dünyanın 8. harikası olabilecek niteliklerdekiİztuzu plajının büyüleyici güzelliğinden yararlanabilirsiniz. Dalyan çamur banyoları sayesinde de yıllar sürecek bir şifa kazanabilirsiniz.

Marmaris Dalyan Tekne TuruNisan ayında başlayacak olan tur gezileri siz değerli konuklar için tur programını tüm yaz ayların boyunca da sürdürülecektir. Bu arada her şey dâhil olan konseptlerde öğle yemeği, alkollü alkolsüz içecek seçenekleri, sınırsız çay, kahve ve meşrubat ikramları da siz Dalyan misafirlerini bekleyen hizmetler arasında bulunmaktadır Öte yandan zengin ızgara tabağı menüleri, sınırsız zeytinyağlı ve soğuk meze çeşitleri, salatalar ve makarna çeşitleri de tur müşterilerinin yararlanabileceği ikramlar arasında bulunmakta. Ek olarak tura katılmak isteyenlerin sadece rezervasyon yaptırmaları yeterli olacaktır. Sabah 9 sularında marina limanından ayrılacak olan gemi için servis araçları tüm gemi konuklarını bulundukları yerden saat 8 sularında alarak marinaya kadar getirmektedir.

Saat 9 da limandan ayrılan tekne konuklarını 2 saat sürecek olan bir deniz manzarası ziyafetiyle taçlandıracaktır.
Öte yandan dünyanın 7. harikalarından bir olabilecek niteliklerde olan İztuzu plajına gelindiğinde konuklar diledikleri gibi vakit geçirmek için serbest bırakılmaktadır. Burada tüm gün tatlı ve tuzlu su özelliğine sahip olan denizden ve plajdan dilediğinizce faydalanabilirsiniz. Yine dilediğiniz kısımda güneşlenebilir ve İztuzu güneşindende gönlünüzce faydalanabilirsiniz.

Akabinde sizleri muhteşem bir çamur banyosu keyfi karşılayacaktır Dalyan çamur banyosu tesislerinde 1 saatlik mola sırasında burada doğada bulunan ve sadece bu yöreye has olan çamur banyosu sayesinde türlü şikâyetlerinizden kurtulabilirsiniz. Öte yandan Dalyan tesisinin tur fiyatlarınadâhil olmadığını da belirtmek isteriz. Bu özel ve doğal kaynak çamuru sayesinde birçok rahatsızlığın şifa bulmasının yanı sıra gençleştirici,

vücudu ve cildi güzelleştirici ve dirileştirici özellikleri olduğu da bilinmektedir. Sizlerde böylesi güzel bir Marmaris- Dalyan günü geçirmek isterseniz bu güzel keyifli turdan mahrum kalmayın deriz.

 

Marmaris tatiliniz boyunca yapabileceğiniz onlarca farklı aktivite hakkında daha detaylı bilgiyi http://tr.excursionmarmaris.com/ sitesinde bulabilirsiniz.

Yazar Hakkında

İlgili Yazılar

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.

%d blogcu bunu beğendi: