Marmaris Jeep Safari Turu macera tutkunlarını bekliyor

Türkiye’nin tatil cenneti Marmaris’te, tatillerinize heyecan katmak, unutulmayacak bir tatil yaşamak ve adrenalin dolu bir gün geçirmek istediğinizde; yapılacak en güzel etkinliklerin başında Marmaris Jeep Safari turu gelmektedir. Tüm gününüzü eğlence dolu geçirebileceğiniz ve Marmaris’te mutalak yapılması gereken etkinlikler içinde yer alan jeep safari turu; tam günlük bir programdır ve nisan ayından başlayarak, ekim ayının sonuna kadar her gün düzenlenmektedir. Tur programının saatleri ise 9.30 ile 16.00 arasında olmaktadır.

Heyecan dolu dakikalar geçirmenizin yanında, Marmaris’in en güzel yerlerini de keşfedebileceğiniz ve bu yerlerde eşsiz zamanlar geçireceğiniz turlardan biri olan jeep safari turunda, Marmaris’in son yıllarda en çok ilgi gören Kızkumu Plajı’nı da ziyaret edebileceksiniz. Deniz üzerinde bir yol varmış izlenimi uyandıran bu muhtelem doğal güzellik, 600 metre uzaunluğunda ve 5 metre genişliğe sahip olan iri kum taneciklerinden oluşmuş bir yoldur ve sizler de safari turu sayesinde, deniz üzerine yürüyor hissini yaşayabileceksiniz.

Tur Progaramı

Tur programı, sabah 9.30’da konaklama tesislerinden alınmanız ve de jeep safari turunun başlayacak olduğu nooktaya götürlmenizle başlamaktadır. Saat 10.00’da başlanacak olan jeep safari turunun ilk durağı, su savaşlarının yapılacağı alan olmaktadır. Su savaşı yaparak, aileniz ya da sevdiklerinizle güne son derece enerjik ve muhteşem eğlenceli bir başlangıç yapmış olacaksınız. Su savaşına katılma istediğinizi, 1 gün öncesinden tur organizatörlerine belirtmeniz ve küçük bir bedeli olan su tabancalarını satın almanız gerekmektedir. Su savaşına katılamak istemediğinizde ise; mola verilen doğal güzelliklerden oluşan muhteşem alanın tadını çıkarabilirsiniz.

Su savaşlarından sonra Orhaniye’de buluan Kızkumu Plajı güzergahına geçilmektedir. Aynı zamanda mola verilecek olan bu alanda, Turgut Köyü Şelalesi ziyaretinde bulunulur. Hem Kızkumu hem şelale doğal güzelliklerinin içinde kendinizi büyülenmiş gibi hissedebilirsiniz. Ayrıca tüm tur boyunca da gezilip görülecek yerler hakkında detaylı bilgi sahibi olacağınız bir rehber, sizlere eşlik edecektir. Tüm bu

muhteşem tur için ödeneck ücrete; öğle yemeğiniz, sigortanız, alacak olduğunuz rehberlik hizmeti, jeep şoförü, giriş ücretleri ve de konaklam tesislerinizden alınıp bırakılma hizmetleri dahildir.

 

Marmaris Turalı hakkındaki detaylı bilgiyi Marmaris Travel web sitesinde bulabilirsiniz.

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.

%d blogcu bunu beğendi: