RUSYA VİZESİ HAKKINDA MERAK ETTİĞİNİZ HER ŞEY BURADA

Rusya’ya vizelerin kaldırıldığı yönünde gerçek dışı haberler yayınlansa da henüz Rusya’ya vizesiz seyahat etmek mümkün değil. Yakın gelecekte de vizelerin kaldırılması mümkün görünmüyor.

Rusya’ya seyahat ve Rusya vizesi konusunda bilmek istediğiniz her şey röportajımızda. 

Peki Rusya’ya nasıl kolay vize alabilirsiniz ?

Rusya vizesi hakkında tüm sorularınızı sizin için İşin uzmanına sorduk. Marina VizeYönetim kurulu başkanı Murat Taşkaya ile Rusya vizesini konuştuk.

Murat Bey Rusya’ya vizeler kaldırıldı yönündeki haberleri nasıl değerlendiriyorsunuz ?

Rusya’nın Türk tatilciler ve seyahat severler tarafından çok tercih edilen bir Ülke olması bu tarz asılsız söylentilerin oluşmasına neden oluyor. Sanırım vatandaşlarımızda da vizelerin kaldırılması noktasında büyük bir beklenti mevcut. Fakat, Dünyadaki ekonomik ve siyasi konjonktür şuan vizelerin kaldırılmasını mümkün kılmıyor. Bu nedenle bu tarz haberlere itimat etmemek gerekiyor. Bununla birlikte, vatandaşlarımızın Rusya vizesi almaları da çok zor değil aslında…

 

Rusya vizesi almak zor değil” diyorsunuz. Vize sürecini açar mısınız ?

Elbette. Şimdi herkes vizelerin kalkmasını yüksek maliyetler, zaman kaybı ve harcanan yoğun emek nedeni ile istiyor. Peki, ben size “vize süreci öyle çok uzun sürmüyor, vizenin çıkma süresi çok kısa ve vize maliyeti çok uygun” desem, Rusya Hükümetinin vize muafiyeti getirmesini mi beklersiniz? Yoksa hemen vizenizi alarak Rusya’ya seyahat mi edersiniz ?

Elbette Vizenizi alarak seyahatinizi gerçekleştirirsiniz.

Tabi burada iyi bir vize ofisinin teknik destek ve danışmanlığı ile bu süreci mümkün kılabilirsiniz. Sakın, bu süreç çok kolaymış diyerek süreci kendiniz yürütmeye kalkmayın. Çünkü; tamamlanması gereken bir çok prosedür ve evrak ile karşı karşıya kalabilirisiniz. Süreç içinden çıkılmaz bir hal alabilir.

İşte bu nedenle; Bizler tüm bu  süreci  Marina Vize’de siz konsolosluğa gelmeden sizler için yürütüyor ve vizenizi alıyoruz.

Rusya vizesinde maliyetler ve vize onaylanması süresi, Rusya’ya giriş sayınıza, Ülkede kalış sürenize vize türünüze göre değişiklik gösterebiliyor. İşte profesyonel vize danışmanlık ofislerinin önemi burada ortaya çıkıyor.

Doğru danışmanlık ve  kaliteli hizmet ile vizenizi siz konsolosluğa gelmeden sizin için alıyoruz.

Rusya vizesine başvururken ;

-Seyahatinizin dönüş tarihi itibarı ile en az altı ay daha geçerlilik süresine sahip pasaportunuz olmalı.

– Pasaportun 2. Sayfasındaki hamilin imzası kısmı pasaport sahibi tarafından imzalanmış olmalı ,

-Pasaportunuz yırtılmış ve yıpranmış olmamalı,

-Pasaportunuzda en az bir sayfa boş vize onay sayfası olmalı,

-En az altı içinde çekilmiş beyaz arka fonlu 2 adet fotoğrafınız olmalı,

Bunların dışındaki tüm belgeleri sizin için temin ediyor ve formları dolduruyoruz. Böylelikle vize sürecinizi şansa bırakmıyoruz.

RUSYA VİZESİ HAKKINDA MERAK ETTİĞİNİZ HER ŞEY BURADA

Rusya Vizesi alacaklar nelere dikkat etmeli ?

Dediğim gibi; tam yetkili vize ofisleri ile Rusya Vizesi kolaylıkla alınabilir. Bu yüzden tüketiciler Rusya vizesi için başvururken hizmet alacakları Vize ofisini iyi değerlendirmeli ve şu sorulara cevap aramalılar.

-İlgili vize ofisi Rusya vizesi konusunda tam yetkili mi ?

-Sektörel tecrübesi ne kadar ?

-Sektörde uzun süredir faaliyette mi ?

-Müşteri memnuniyetine dayanan kaliteli ve güvenilir hizmet sunuyor mu ?

-Referansları nasıl ?

Marina Vize’nin faaliyetleri hakkında bilgi alabilir miyiz ?

Uzun yıllar süregelen sektörel tecrübemizi, kalite, güven ve  koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkeleri ile harmanlayarak  müşterilerimize en iyi  vize hizmetini sunuyoruz. Bu anlayış bizi rakiplerimizden farklılaştırdı. Bu güne kadar bireysel ve kurumsal olarak sayısız müşterimize hizmet verdik ve büyük bir müşteri memnuniyeti çıtasına ulaştık. Alanımızda en iyi olma arzusu ile her geçen gün büyüyen ve gelişen şirket yapımız ile Türkiye’de faaliyet gösteren en iyi ve en profesyonel vize danışmanlık firmaları arasında gösteriliyoruz. Bu çok büyük bir gurur.

Rusya başta olmak üzere Tataristan, Kırım, Çeçenistan ve Dağıstan gibi Ülkeler içinde Vize hizmeti sunuyoruz. Müşterilerimiz Rusya ve Dünya’nın diğer Ülkeleri için de vize başvurusu yaparken bize ulaşabilirler.

Rusya’ya seyahat edecek Vatandaşlarımız vize alırken uygun fiyat, kaliteli hizmet ve yüzde yüz müşteri memnuniyeti arıyorlar ve Vizelerini şansa bırakmak istemiyorlarsa Marina Vize en doğru adre

s.

Sayın Murat Taşyaka’ya  çok önemli açıklamaları ve bize zaman ayırdığı için teşekkürlerimizi sunarız.

https://www.marinavize.com

Yazar Hakkında

İlgili Yazılar

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.

%d blogcu bunu beğendi: